• 88919622-22050882

> هدف از تاسیس آموزشگاه:

آموزشگاه موسیقی آرشه جام جم با هدف رشد هنرجویان، کلاسهای آموزشی پیانو را از سال 1381 با همکاری فرهنگسرای نیاوران دایر کرد. پس از انجام تحقیق های لازم روی متدهای روز دنیا و مقایسه و تطبیق آنها برای استفاده هنرجویان ایرانی، برای اولین بار شیوه ای مدرن و کلاسیک مطابق سر فصل های آموزشی پیانو رویال کنسرواتوار کانادا طراحی و در راس فعالیت های آرشه جام جم قرار گرفت. 

 

> شیوه اجرایی:

در این سیستم آموزشی، محتوای درسی کلاسها برای یک دوره شش ساله در سه سطح مقدماتی، متوسط و عالی طراحی و برنامه ریزی شده است. با توجه به این شیوه، هنر جویان در هر سال 2 نوبت در آزمون پایان دوره شرکت می کنند و در صورت کسب امتیازات لازم به سطوح بالاتر ارتقا می یابند و مدرک پایان دوره خود را از نمایندگی پیانو های یاماها – آرشه جام جم – دریافت می کنند. همچنین هنرجویان باید در رسیتال های آموزشی که در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود شرکت و قطعاتی را که فراگرفته اند اجرا کنند. 

 

> نتایج:

تا کنون بیش از 300 هنرجو مطابق این سیستم آموزشی زیر نظر اساتید مجرب این آموزشگاه که هر یک از فارغ التحصیلان برگزیده موسیقی هستند، نوازندگی پیانو را فراگرفته اند و حدود 100 رسیتال آموزشی برگزار کرده اند. پس از سه سال تجربه در اجرای موفقیت آمیز این سیستم آموزشی، تصمیم آرشه جام جم برای تاسیس اولین مجموعه مستقل آموزش تخصصی پیانو به حقیقت پیوست و همزمان به آغاز سال 1384، اولین مرکز تخصصی آموزش پیانو در کشور آغاز به کار کرد. سایر سازها : علاوه بر پیانو آرشه جام جم آموزش ساز های گیتار، ویلون، تار، سنتور و دف را نیز در برنامه کاری . آموزشی خود دارد.

 

ارتباط مستقیم با کارشناس فروش آرشه جام جم

88919622-22050882